Virtualgm - co se za tím GM skrývá?!puzzle

Po dlouholeté praxi jsme došli k poznatku, že mnohý klient nechce nebo nemá zájem hovořit o konkrétní situaci nebo svém projektu otevřeně (veřejně), a přesto pociťuje potřebu si mnohé nejasnosti ověřit, nasimulovat, provést kontrolu apod.

Zvládli jsme originální přístupy založené na moderních diagnostických a terapeutických metodách a technikách tak, že dovedeme provést na kvalitní úrovni (přiměřené poskytnutým informací klientem) zcela anonymně a virtuálně diagnózu podnikání či zdraví rodinného podniku, navrhnout základní podnikatelskou terapii nebo min-strategii. Výsledky řešení (diagnózy, kontroly, návrhů pro řízení apod.) jsou tím lepší, čím intenzivněji probíhá elektronická komunikace s klientem.

Kroky spolupráce Vám budeme postupně zasílat.

Dovolujeme si upozornit na některé možné zvraty v řešení. Kupř. náš klient ABC měl zájem spolu s námi vypracovat prognostický výhled svéhoo podnikání. Společná práce na základě naší diagnózy skončila nakonec u rekonstrukce účetnictví za posledních několik let.
Vše zlé má i dobrou stránku. Na nedostatky jsme přišli dříve než finanční úřad.

Je samozřejmostí, že naše virtuální forma spolupráce na žádost klienta se může kdykoli změnit na standardní (otevřenou) poradenskou zakázku.

V prvé řadě nám zašlete prostřednictvím registračního formuláře této www-stránky popis (v případě většího rozsahu textu na emailovou adresu mikspol@gm-trend.cz ) Vašich požadavků a potřeb (viz text výše).

Nyní si proveďte zdarma vlastní diagnostické hodnocení na http://competitiveness.sensorium24.com/cs/ nebo na www.vspp.cz a výsledky nám pošlete na adresu mikspol@gm-trend.cz .

Přibližně do deseti pracovních dnů Vám zašleme odpověď s podmínkami pro naši další spolupráci (vč. pravidel stanovení našeho honoráře).

Pokud by odpověď v očekávaném termínu nedošla (např. z technických důvodů), zašlete nám urgenci na náhradní adresu mikspol@gm-trend.cz , případně volejte na číslo + 420 604747979.

Děkujeme předem za spolupráci.

Po dobu Covid 19 je tato služba pozastavena. Omlouváme se.

Klikněte zde pro úpravu textu.