Ekosteam

Společnost GM-TREND, spol. s r. o., koordinuje síť dalších poradenských firem tak, aby klientům byla poskytnuta komplexní služba. Zaměřujeme se na malé, střední a rodinné firmy (především s.r.o.).  Vlastníci společnosti podnikají v oboru poradenství a vzdělávání od 11. 5. 1990, což je záruka kvality a dobrých zkušeností. Mají kontakty na univerzity, instituce a další důležité subjekty, umožňující poskytnout kvalitní služby za přiměřené ceny. Své služby poskytujeme zejména v okresech Ostrava, Frýdek - Místek, Karviná a Opava. 
Naše spolupráce s klientem začíná účetnictvím. Kvalitně vedené účetnictvím je základním stavebním kamenem úspěšného podnikání. Následně se věnujeme ve spolupráci s partnery účetnímu, daňovému, právnímu poradenství. Naši partneři mohou poskytnout služby auditorů, advokátních kanceláří a daňových poradců. Většině svých klientů vedeme účetnictví trvale.

Klienti, kteří dodržují platební morálku, mají dobře připravené podklady a jsou společensky zodpovědní, získají u náš přiměřenou slevu z ceny služeb.

Kontaktujte nás emailem rzm@gm-trend.cz .

Volejte na: 604234779 nebo 604747979